Šampioni - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-489,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Šampioni

U Beogradu, 27.06.2014. je održano veliko finale u takmičenju “IZMEĐU DVE VATRE”. Učenici naše škole su bili članovi ekipe “SAMSUNG”. Ekipa je sastavljena kao mešovita grupa učenika drugog razreda. Posle veoma neizvesnog finala protiv takmičara iz Subotice naši učenici su pobedili i osvojili zlatnu medalju i najveći pehar. Pokazali su zapaženi kvalitet timske igre, jak sportski duh i veliku želju za pobedom. Ekipu ŠAMPIONA čine: Vojinović Radovan, Brdar Aleksa, Marjanović Stefan, Krajačević Katarina,Todorović Nikola, Grgić Ivana, Lukić Ognjen i Kuzmanović Aleksandra. Posebno ističem sportsko ponašanje naših učenika kojim možemo samo da se ponosimo.
VELIKA ČESTITKA ŠAMPIONIMA!